GAME & GAME

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
بایگانی

 

نیمار

سه شنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۷ ب.ظ

چند وقتی بود از گوشه و کنار اخباری مبنی بر اینکه نیمار قصد جدایی از بارسا را دارد بقیه در ادامه مطلب ببینید.چند روز پیش نیمار با یکی از بازیکن ها به نام سمدو در هنگام تمرین با هم دعوا کردند که بازیکنان دیگر دخالت کردند و اجازه ندادند با هم درگیر شوند همین حرکت نیمار باعث شد که بر شایعات جدایی اش و ملحق شدن به پی اس جی دامن بزند.

روزی در موقع تمرین کاپیتان های بارسا نیمار را کنار کشیدند و با او صحبت کردند وبه او گفتند که هیچ جا برای او بارسا نمیشود،شایعاتی به وجود امد که کاپیتان ها توانسته اند او را راضی کند که بماند.

چند روز قبل تر پیکه مدافع تیم بارسا عکسی از خودش و نیمار منتشر کرد و متن آن ایگونه بود:

  «او میماند.»

بعد از آن هواداران بارسا امیدشان به ماندن نیمار بیشتر شد اما باز هم شایعاتی بود.

تااینکه 2 روز پیش نیمار رسما درخواست جدایی خود را به مدیران بارسا اعلام کردو گفت قسط دارد به پی اس جی برود(طبق شایعات).مبلغ قرارداد:

  

طبق بند فسخ قرارداد نیمار پی اس جی باید به باشگاه بارسا 222میلیون یورو بپردازد علاوه بر آن باید حقوق 30 میلیون یورویی نیمار را هم در نظر گرفت.

2روز پیش وکیلان نیمار به فدراسیون لالیگا رفتند تا چک 222 میلیونی را به آن ها بدهند،اما آن ها چک را قبول نکردند تا آن ها مجبور بشوند چک را مستقیما به باشگاه بارسا بدهند.

مدیران بارسا با وکیلان نیمار تماس گرفتند و گفتند میتوانند مشکل را با گفت و گو حل کنند.

(در این بین روسای بارسا و لالیگا پی اس جی را متهم به نقض قانون فیر پلی مالی کرده اند و قصد شکایت به یوفا را دارند و در این راه تیم های یوونتوس و منچستریونایتد هم از بارسا حمایت می کند)

نیمار دیروز در تست های پزشکی پی اس جی در شهر پورتو شرکت کرد.(حالا پیکه که خبر از ماندن نیمار داده بود در شبکه های اجتماعی سوژه ی خنده است.)

 

بعضی ها میگویند که نیمار به خاطر پول رفته،(هواداران بارسا در بازی با منچستریونایتد با اشاره به نیمار شعار «پول» سر می دادند که نیمار گوش هایش را گرفته بود که نشنود)بعضی ها هم میگویند برای اینکه از زیر سایه ی مسی خارج شود این کار را کرده.

دراین حین که شایعات مشکل نیمار با مسی بوده مسی یک کلیپ خداحافظی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد

  • محمدمهدی گزمه

بارسلونا

رفتن نیمار از بارسا